3-09-2016- / - 11:21:42   Tarihinde /       cumaliyakar   Ekledi


Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Hakkında

Birçok evden eve nakliye firmaları yetkililerinin imzaladığı sözleşmeler eşya sahibinin paketleri eşyalarda ortaya çıkan hatalardan firmamız sorumlu değildir diye bir madde yer almaktadır. eğer paketleme işlemini siz yapacaksınız bunu bilmenizde fayda vardır

Paketlemeyi kendimiz yapmaya karar verdiyseniz beyaz eşya ve mobilyaları firmaya bırakarak diğer özel eşyalarınızı paketleyin, Böylece eşyalarınıza bir zarar gelirse bu maddi açıdan daha küçük hatalar olsun.

Birçok sözleşmede yer alan nakliye firması taşıma yapacağı aracını kendi seçer ve Yüklenici firma taşımayı başka bir firmaya devredebilir şeklindeki maddeye dikkat edin ve kendisi gelmeyecek ise taşımayı başka firmalara devretmesi durumunda işi kendi anlaşacağınız başka bir firmaya yaptıracağınızı belirtin.

Sözleşmeye firmanın taşıma yapacağı aracın plakasını da ekleyin eğer araç arızalanır ise yeni aracın plakasını da sözleşmeye ekleyin bu şekilde bir araç olmazsa diğer araç taşıma gerçekleştirebilir.

Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat veya uluslararası evden eve nakliyat için eşyanın teslim tarihini belirten madde ekleyin.

Anlaşma yaptığınız tarih ve fiyatları sözleşmenin üzerine mutlaka yazın hem size hem de taşıma işlemini yapan firmayı garanti altına alır

Sözleşmenin altına net bir şekilde imzamızı basın ve sözleşmeli evden eve nakliyat firma yetkilisi imzalamasını sağlayın

Yeni evin adresini kamyonun şoförüne verin ve eğer biliyorsanız anlayabileceği şekilde kısaca adresini tarif edin. Şoföre kendi numaranızı verin ve şoförün numarasını alın.

Çalışanların uygun isteklerini yerine getirmeye özen gösterin.

 


Bu Içerigi Paylas Herkes DuysunBU KONU HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR  cumali yakar      3-09-2016- / - 11:38:31

deneme yorum içeriği


Sizde Bir Yorum Yapın

Sponsor Reklam
http://www.linkkisalt.net

Son Blog Paylasimlarimiz

YURTDIŞINATAŞINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

YURTDIŞINATAŞINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN


Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Hakkında

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Hakkında


Sponsor Reklam
http://www.bolumutfagi.net
Sponsor Reklam
http://www.klasor.online