HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Ücretsiz Expertiz Hizmetiyle eşyanızın emniyetli bir şekilde taşınması için kaç eleman gerektirdiği kullandığımız standart malzemenin dışında müşterimizin ek malzeme tercihi olup olmadığı bizlerin koli battaniye bidon köpüklü naylon gibi malzemelerin ne kadar gerektirdiği tespit edilmektedir. Bunların dışında taşıma sırasında ve eşyaların yerleştirilmesi aşamasında müşterilerimizin bizleri yönlendirmesi gereken konular (eşyaların yerlerinin belirlenmesi, demonte hale getirdiğimiz mobilya aksamının kurulması gereken yerler v.b.) hakkında bilgi verilir. Bununla beraber hangi tip bir araç vereceğimiz tespit edilir. Taşıma anında her türlü ambalaj nakliye eve teslimi ve evde ambalajların kolilerin bidonların açılması mobilyaların yerleştirilmesi demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri özenli bir biçimde yapılmaktadır. Böylelikle taşınma aşamasında araç gereç eksiklikleri, müşteri beklentileri olan malzeme ve diğer eksikliklerden dolayı yaşanacak gecikmelerin ve zaman kayıplarının önüne geçilmiş olur. Taşınma daha verimli ve müşteri beklentileri doğrulsunda gerçekleşmiş olur.

 

Evden eve taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinde; Kaliteli, hızlı, kolay, ekonomik ve sizler için değerli olan her şeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, yola çıktık. Bizim hedefimiz, sizin beklentilerinizi aşarak, sizin evinizi ve ofisiniz taşırken ve yerleştirirken göstereceğiniz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir. Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.  Deneyimli ve güleryüzlü kadromuz ile sektörün önde gelen lider kuruluşlarından biriyiz.
Evden eve ,ilden ile ,ambalajlı,sigortalı,sözleşmeli,eksperli,Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine komple ve parça eşyalarınız ,büro ve ofis malzemeleriniz ,tonajlı ve tonajsız tüm malzemeleriniz kendi araçlarımızla itina ile taşınır..

Değerlerimiz

Dürüst ve ilkeli çalışmak
Çevreye ve doğaya saygılı olmak
Tüm taahüdlerimize zamanında uymak
Yeniliğe ve değişime açık olmak
Toplam kaliteyi yaşayan ve uygulayan bir şirket kültürüne sahip olmak
Bütün iş süreçlerimizde güvenilir olmak
Müşteri odaklı olmak
Dürüst, disiplinli olmak
İnsana değer vermek
Sürekli öğrenmek ve geliştirmek
Faaliyet alanımızı rekabet koşullarına uyumlu olarak geliştirerek, sektörde aranılan bir marka olmak

Sponsor Reklam
http://www.linkkisalt.net

Son Blog Paylasimlarimiz

YURTDIŞINATAŞINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

YURTDIŞINATAŞINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN


Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Hakkında

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Hakkında


Sponsor Reklam
http://www.bolumutfagi.net
Sponsor Reklam
http://www.klasor.online