SIKÇA SORULAN SORULAR ve CEVAPLARI
    İnsanlar Neden Taşınma İhtiyacı Hissederler?

İnsanlar yeni okulların açılması ile çocuklarına daha iyi bir eğitim amacı ile iş değişikliği nedeni ile yolda geçirilen zamanın azaltılması nedeni ile daha güvenli semtlere taşınma isteği duyabilirler. Bu durumda ekonomik bütçelerinden ayırdıkları miktarlara uygun evlere taşınabilirler.

    Evden Eve Nakliyatın Artan Önemi
Şehre olan göçün artması nedeni insanların daha çok kiracı olmasına sebep olmuştur. Artan nüfus ve göç olayları çok hızlı geliştiği için yapılan yeni evlere talep artmıştır. İnsanların daha iyi bir semt, daha iyi okul veya işine daha yakın olduğu gibi farklı nedenler dolayısı ile taşınma ihtiyaçları doğar. Evden Eve Nakliyat Hizmetleri tam olarak bu noktada değer kazanır.
 
 
    Neden Uzman Firmalar Tarafından Taşınmak Gerekir?

Evden eve taşımacılık konusunda daha önce tecrübeli oldukları için eşyalarınızın hangi paketler ile paketlenmesi gerektiği ya da hangi eşyaların kolilenmesi gerektiğini bilirler. Böylece taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmek için profesyonel şirketlerden yardım almanızda fayda var.

    Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Neleri Kapsar
  • Nakliyat firmaları ücretsiz ekspertiz hizmeti verirler böylece taşınacak eşyayı görerek hangi paketler ile ve hangi büyüklükteki kamyon veya kamyonet ile gelmeleri gerektiğini bilirler.
  • Paketleme ve kolileme işlemlerini gerçekleştirirler.
  • Evde demontaj ve sökme işlemlerini yaparlar.
  • Paketleri ve kolileri kamyonete taşıyıp, doğru ve uygun bir şekilde istiflerler.
  • Daha sonra yeni eve paketlerinizi ve kolilerinizi taşırlar.
  • Yeni evinizde sizin belirttiğiniz yerlere eşyalarınızı paketlerinden çıkartarak yerleştirirler.
  • Daha sonra monte ve sabitleme işlemlerinizi gerçekleştirirler.
  • Ek bir ücret karşıladığı evinizin temizliğini de gerçekleştirirler.
    Antika Eşya Taşıma
 
Antika eşyalar daha dikkatli taşınması gerektiği için ve yolda zarar görmemesi açısından çok daha özenli paketlenmesi gerekmektedir. Daha pahalı ve daha özel eşyalar oldukları için daha diğer eşyalardan ayrı bir muamele görmeleri gerekmektedir. Eşyayı taşıyan firma kadar eşyayı taşıyan personel de son derece önemlidir.
    Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Piyano heykel ve büyük eşyalar yüksek binalardaki daireleri taşınırken asansörleri sığmayabilirler bu durumda evden eve nakliyat firmalarının Asansörden destek alması söz konusu olur. Asansörlü Nakliyat sırasında eşyalar hem zarar görmez hem de dışarıdan gelen müdahale olmadığı için çizilmezler
 
Taşınma esnasında asansöre sığmayan veya apartmanlarda taşımanın zor olduğu konular söz konusu iken Asansör hizmeti taşınmayı kolaylaştırır ve hızlandırır.
    Evden Eve Nakliyat için Hazırlık Nasıl Yapılır?
Eğer çocuk sahibi iseniz taşınacağınız gün onları güvenilir birini veya bir yere emanet edin yoksa çocuklar odalar boşaldıkça odalarda oyun oynamaya veya taşınma işlemine karışarak kendilerine zarar verebilirler veya psikolojileri eşyalarınızın başka bir yere taşınmasını razı gelmeyeceği için eşyalarımıza dokunmayın tarzında tepkiler verebilirler.
 
Benzer eşyaları aynı paketlerde toplamaya özen gösterirseniz ve kutuların üzerine içinde ne olduğunu yazarsanız aradığınızı bulmakta zorlanmazsınız.

?Kolilerin üzerine içinde ne olduğunu ve hangi odaya ait olduğunu yazınız hem sizin hem de nakliyat şirketinin işine son derece kolaylaştıracaktır

Evden Eve Nakliye Şirketi gelmeden önce kurutma çamaşır ve bulaşık makinesi gibi makinelerin içlerini boşaltıp Buzdolabının içinde bulunan yiyeceklere uygun saklama kaplarına alıp buzdolabının makinesini bir gece öncesinden çekmeniz de fayda vardır.

Şirket gelmeden önce değerli eşyalarınızı uygun bir yere kaldırmanız veya yanımızda bulundurmamız ya da tanıdığımız birine emanet etmenizde fayda vardır.

Taşınacağınızın haberini yöneticiye ve apartman sakinlerine haber vererek gün içinde oluşturulacak gürültüden haberdar etmenizde işinizi kolaylaştırır.